Lojzo a jeho zápiskyPísanie je moja radosť.

Ako mi náhrady Viagry spestrili sexuálny život

Publikované 21.07.2017 v 00:00 v kategórii Sex a vzťahy, prečítané: 140x

Poruchy potencie v dnešnej dobe postihujú takmer každého muža vyššieho veku, ale stále narastá aj počet mladých, ktorí trpia týmto problémom. Je to delikátna záležitosť, ktorá vám môže rozbiť vzťah a prinajmenšom utrpí vaše ego. Na vyriešenie neschopnosti mať pohlavný styk vám pomôžu moje skúsenosti.


Síce som muž v päťdesiatych rokoch života, ale aj napriek tomu zastávam zdravý životný štýl a pravidelne športujem. Preto som si spočiatku nechcel pripustiť, že by sa tento delikátny problém mohol týkať aj mňa. Môžete žiť zdravo, ale niekedy vek proste neoklamete a teda rovnako ako niektorí moji rovesníci, ani ja som sa nevyhol problémom s potenciou. Pokiaľ som si však chcel udržať manželstvo, musel som to začať riešiť.


Pri zistení, že trpím poruchou potencie, zahanbil som sa hlavne pred manželkou a moje sebavedomie kleslo úplne na minimum. O to viac som sa hanbil povedať o tom cudziemu človeku, ale predsa len som nakoniec vyhľadal lekársku pomoc. Po vyšetrení mi lekár, samozrejme, predpísal Viagru, teda klasický liek na podporu potencie v balení so štyrmi tabletami.


Nakoľko som netrpel iným ochorením, ktoré by mohlo erektilnú dysfunkciu spôsobovať, dúfal som, že sa môj stav časom upraví. Bohužiaľ, ani po niekoľkých mesiacoch sa nič nezlepšilo a tak som býval pravidelným zákazníkom lekárne, s receptom na Viagru v ruke. Počiatočnú hanbu som síce už prekonal, ale nechcel som sa zmieriť s vysokou cenou tohto lieku, a preto som sa začal pozerať po iných, lacnejších alternatívach.


Náhrady viagry


Aj lekár vám môže predpísať lacnejšie lieky podobné Viagre, avšak aj pri nich sa cena pohybuje niekedy aj o dvojnásobok viac, ako je napríklad cena generík liekov na potenciu. Generiká sú preparáty, ktoré majú rovnakú koncentráciu účinnej látky ako originálny liek, a preto je ich účinok rovnaký.


O tejto možnosti náhrady Viagry som sa dozvedel od kolegu, ktorý si pravidelne takéto tabletky kupoval cez eshop lacnegenerika.sk, a preto som sa aj ja rozhodol, že si túto a aj iné stránky zamerané na podobnú problematiku dôkladne prečítam skôr, než si niečo objednám.


Prekvapilo ma, že náhrady známej modrej tabletky obsahujú naozaj iba Sildenafil, teda účinnú látku nachádzajúcu sa aj vo Viagre a cenovo sú oveľa dostupnejšie aj pre priemerne zarábajúceho človeka.


Rôzne formy náhrad Viagry


Na stránke eshopu v ponuke mali tabletky Sextreme v cmúľacej, želé alebo obyčajnej forme. Pre mňa z počutia známejšou značkou bola Kamagra, takisto ako cmúľacie (žuvacie) želé a dokonca aj šumivé tablety alebo super Kamagra, ktorá okrem klasického množstva 100 mg Sildenafilu obsahuje navyše aj 60 mg Dapoxetinu, ktorý slúži ako pomocná látka pri problémoch s predčasnou ejakuláciou. V eshope sa nachádzajú aj iné preparáty s rovnakým zložením a podobnou cenou, takže naozaj je z čoho vyberať.


Plusom týchto náhrad je aj to, že mnohé z nich, okrem obsahu účinnej látky, majú vylepšenú chuť rôznymi príchuťami, takže aj požívanie tabliet môže byť už na začiatku príjemnejšie. Hoci nejde o originálnu Viagru, vďaka obsahu Sildenafilu sa nemusíte obávať oneskoreného účinku v prípade.


Pri šumivých tabletách, ktoré sa nechajú rozpustiť vo vode a následne sú vypité, môžete očakávaný efekt dosiahnuť už po 5 minútach. V prípade gélových a cmúľacích tabliet sa môže účinok dostaviť už v priebehu 10 minút po požití a pri klasickej tabletovej forme v rozmedzí 20 – 30 minút. Dĺžka trvania účinku závisí od druhu preparátu a môže ísť o 4, ale aj 6 hodín.


Môj výber


Po dôkladnom uvážení a prečítaní si popisov jednotlivých preparátov, ich nežiadúcich účinkov a prípadov, kedy by sa im mal človek vyhnúť, zakúpil som si 3 balenia žuvacích tabliet Kamagra Chewable, kde sú v jednom balení 4 tablety a každá má inú príchuť. A k tomu na porovnanie tablety Sextreme Chewable.


V deň nášho dvadsiateho výročia manželstva sme boli s manželkou sami doma, a tak som s veľkým očakávaním požil podľa odporúčanej dávky polovicu jednej 100 mg tablety, spravil som výbornú večeru a pre manželku pripravil romantický večer s prekvapením. A to prekvapenie sa skutočne dostavilo. Neviem do koľkých minút sa požadovaný účinok dostavil, ale bolo to dostatočne rýchlo na to, aby to mňa a hlavne manželku potešilo.


Keď sa mi minuli tablety Kamagry, vyskúšal som náhradu Sextreme a aj tá splnila naše očakávania. Účinok bol o niečo rýchlejší, možno však trval kratšie, ale to nevidím ako chybu prípravku. Každý človek je individuálny a môže na rovnaký prípravok reagovať odlišne, a preto u niekoho môže zabrať rýchlejšie ako u iného a takisto aj dĺžka pôsobenia môže byť rôzna.


Nehanbite sa a riešte váš problém


Hoci som aj ja na začiatku návštevu lekára odkladal, teraz by som určite odporučil každému, kto trpí problémom s potenciou. Aspoň pre začiatok je určite lepšie ak vám poradí odborník a vyšetrí vás, aby zistil primárnu príčinu vášho problému, kedy môže byť často odhalené aj závažné ochorenie spôsobujúce práve tento druh neschopnosti mať pohlavný styk.


Neskôr môžete, tak ako ja, siahnuť po generikách liekov na podporu potencie. Kvalitná náhrada Viagry je bezpečná, lacnejšia a dostupná v rôznych formách. Tieto preparáty vám aj vo vyššom veku zvýšia sexuálnu aktivitu a libido, predĺžia erekciu a znížia pocit únavy, vyčerpania a celkového stresu, takže nechajte si ich predpísať vašim lekárom, alebo ak máte radi jednoduchšiu cestu, kliknite na eshop a objednajte si čo sami chcete.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?